LietuviškaiIn English

Patikimas kondicionavimo ir šaldymo sistemų montavimas

Šilumos siurblių ir oro kondicionierių montavimas

Montavimas

Atliekame oro kondicionierių, šilumos siurblių oras-oras, oras-vanduo montavimą, techninę priežiūrą ir pan., tad jei Jums kyla klausimų susijusių su šia įranga, drąsiai kreipkitės į mus.

 

Techninis aptarnavimas

Nusipirkti oro kondicionavimo sistemą ir ją įdiegti neužtenka - ją reikia tinkamai eksploatuoti bei nuolat prižiūrėti. Oro kondicionierius, kaip ir bet kuris kitas namų apyvokos daiktas, reikalauja priežiūros. Aptarnavimas - būtina gaminio ilgaamžiškumui užtikrinti. Todėl privaloma reguliariai tikrinti, valyti ir esant būtinybei keisti oro filtrus, patikrinti ir jei reikia papildyti sistemą šaltnešiu (freonu), tikrinti visos kondicionavimo sistemos hermetiškumą bei pačios sistemos darbą. Visa tai ir dar daug daugiau reikalingų darbų susijusių su techniniu aptarnavimu atliekame mes. Be techninio aptarnavimo laikui bėgant kondicionierius visiškai praras efektyvumą, t.y. įrenginys nustos šaldyti ir šildyti, o elektros energijos sąnaudos bus kur kas didesnės.

Dažnas būsimas vartotojas nepasirūpina įrangos aptarnavimu, nors mes tai rekomenduojame kiekvienam. Mūsų specialistai pasiryžę atvažiuoti pas kiekvieną klientą profilaktiškai patikrinti, išplauti, išvalyti agregatus, esant reikalui, ir papildyti sistemas. Visa tai atliekame palankiomis kainomis. šiuos darbus reikia planuoti, todėl mes siūlome pasirašyti aptarnavimo sutartis, įtraukiant užsakovą į planinės priežiūros sąrašus. Dažniausiai šias sutartis nedvejodami pasirašo užsakovai, kurių oro kondicionavimo objektas reikalauja brangios įrangos ar gamybos proceso.

Raginame visus esamus ir būsimus užsakovus bei klientus pasirūpinti oro kondicionavimo įranga iš anksto, taip išvengiant nesusipratimų, atsirandančių per patį vasaros įkarštį ar žiemos šaltį.

 

Konsultacijos

Nežinote nuo ko pradėti renkantis kondicionierių, kokios galimybės, funkcijos, eksploatacija? Reikia atnaujinti, ar naujai įsirengti šildymo sistemą? Kyla kitų klausimų dėl šaldymo ar šildymo? Kreipkitės į mus, pasidalinsime savo žiniomis ir patirtimi su Jumis, kartu bus lengviau rasti naudingą sprendimą.

 

Termovizorinės nuotraukos

Jei Jūsų name ar bute žiemą "šąla kampai", kažkur dingsta šiluma, planuojate renovuoti būstą ar kitą patalpą, siūlytumėm pasidaryti pastato termovizines nuotraukas, kuriose matysite, nuo ko tiksliai reiktų pradėti remontą, renovaciją ar kitus šiltinimo-sandarininmo darbus.

Kondicionierių montavimasBaltic frostŠilumos siurbliaiOro kondicionieriai