LietuviškaiIn English

Patikimas kondicionavimo ir šaldymo sistemų montavimas

Apie mus

UAB „Baltic Frost" visoje Klaipėdos apskrityje vykdo patalpų šildymo, oro kondicionavimo, šaldymo ir vėdinimo sistemų komplektavimo, montavimo, priežiūros darbus, garantinį ir pogarantinį remontą bei techninį aptarnavimą. Taip pat teikiame įvairias konsultacijas šių sistemų įrengimo, montavimo bei priežiūros klausimais, atliekame projektų analizę. Kadangi specializuojamės siauroje srityje puikiai išmanome savo darbą, ir Jums galime pasiūlyti tik geriausią sprendimą.

  Mūsų tikslas - padėti Jums išsirinkti tik geriausią sprendimą.

  UAB „Baltic Frost" glaudžiai bendradarbiauja su Panasonic, York, Samsung, Sinclair, Midea kondicionavimo ir vėdinimo įrangos oficialiais atstovais Lietuvoje.

  Mūsų tiekiama oro kondicionavimo ir šildymo įranga yra šiuolaikiška, atitinkanti visus reikalavimus ir normas, modernaus dizaino, turinti naujausias technologijas, taupanti energiją. Oro kondicionieriuose gali būti oro jonizavimo funkcija, kuri sukuria švaraus oro zoną, naikina alergenus.

 Platus modelių, tipų ir galingumo pasirinkimas bei šiuolaikiniai konstrukciniai sprendimai leidžia oro kondicionierius naudoti įvairiose patalpose: ofisuose, parduotuvėse, kitose įvairaus pobūdžio komercinėse, žmonių masinio susibūrimo patalpose, ligoninėse, poliklinikose, bankuose, viešbučiuose, gyvenamuosiuose namuose, butuose ir t.t.

  Mes stengiamės patenkinti kiekvieno Kliento poreikius ir atskleisti geriausias mūsų atstovaujamos įrangos savybes. Kondicionieriai ir vėdinimo įrenginiai - tai produktai, kurių ilgaamžiškumas ir darbo naudingumas labai daug priklauso nuo montavimo specialistų bei įrangos priežiūros.
  Mūsų pagrindinis tikslas - kokybė, tad montuojant įrangą naudojame tik kokybiškas medžiaga. Siekiant optimalaus galutino varianto domimės naujomis technologijomis, naujienomis montavimo srityje ir visais įmanomai būdais stengiamės pasiekti geriausią rezultatą.

  Mes nesistengiame būti patys pigiausi rinkoje, mums svarbiausia kokybė ir Klientų pasitikėjimas mumis.

  Geriausia mūsų įmonės reklama - atlikti darbai.

 

Kondicionierių montavimasBaltic frostŠilumos siurbliaiOro kondicionieriai